kendini-modernde-bul-slayt-laci

KENDİNİ MODERN'DE BUL

Erken Kayıt Fırsatlarından Yararlanmak ve
Modern ile Tanışmak için Aşağıdaki Formu Doldurun
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım


* İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Öğrencilerimize Yabancı Dili Yaşayarak Öğretiyoruz…

Modern Eğitim Koleji’nde İngilizce öğretmenlerimizle birlikte eğitim ve iletişim dilimizin %100 İngilizce; % 0 Türkçe olması çocuklarımızın yabancı dil edinimini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır.

Çocuklarımız Macera Parkı’nda Hayatı Keşfediyor!

İnsan, hareket etme ve keşfetme içgüdüsü ile dünyaya gelir. Sağlıklı olan her birey, doğumundan itibaren, motor becerilerini ve kas gruplarını geliştirmek üzere harekete geçer. Genç bireylerin söz konusu hareket ve keşfetme duygusu, yetişkinlerden destek ve teşvik görür. Böylece, genç bireylerin bedensel ve zihinsel gelişim süreci hızlanarak devam eder.

Bugün, özellikle batı ülkelerinde, ip parkurları kentsel alanlarda fiziksel aktivite kısıtına maruz kalan gelişim çağındaki çocuklar için sağlık, spor ve eğlence adacıkları olarak yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Uluslararası Eğitim Entegrasyonu…

Uluslararası eğitim kurumlarında uygulanan farklı eğitim modellerinin, modern çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde MEB Okul Öncesi Eğitim Programı’na entegre edilmesiyle oluşan; öğrencilerimizin fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal, dil alanları ile öz bakım gelişimlerini destekleyen bir eğitim programı uygulanmaktadır.

İlgi ve Yetenekleri Geliştirme Fırsatları…

Programımızda öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına, gelişim düzeylerine ve hazır bulunma durumlarına uygun şekilde düzenlenen eğitim ortamlarında becerilerini geliştirmek için fırsatlar sunulmaktadır.

Sosyal hayatına katkı...

Branşlaşma programı ile amacımız, öğrencinin bir enstrümanı kendi sosyal hayatında kullanabilecek kadar çalması, başarı durumuna göre ortak çalışmalara katılarak müzik konusunda genel kültürünü geliştirmesi olarak belirlenmiştir.

Uzman Kadro...

Sınav süreçleri yönetmiş, derece sınıfları çalıştırmış, alan hakimiyeti mükemmel uzman bir eğitim kadrosuyla zor engelleri kolaylaştırmak çok daha mümkün.