Macera Park

MODERN ADVENTURE PARK

Çocukların en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılamak, motor becerilerini ve kas gruplarını geliştirmek, her yaşta çocuk için bedensel, zihinsel ve sosyal alanlarının gelişimini desteklemek çok önemli.

Anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerimizin yararlanabileceği aktivite ve spor alanlarının bulunduğu Modern Adventure Park bizi farklı kılan alanlarımızdan sadece biri.  Modern Adventure Park’ta ip parkuları, zip line, dev salıncak, tırmanma duvarı çocukların gelişimi için özel olarak tasarlanmıştır. Takım aktivitelerinin yapıldığı kapalı halı saha da parkımızın içinde yer almaktadır.

Çocukların temiz hava alabilmelerini sağlayan, istedikleri gibi hareket etme imkanı ile özgüvenlerini geliştiren, kendi seslerini kullanma konusunda özgür oldukları, bazı doğa olaylarını fark ettikleri, gözlem ve araştırma yapabilecekleri bir alan olan Modern Adventure Park; hafta içi her gün 16.30’a kadar sadece öğrencilerimize, 16.30 sonrasında misafirlere kapılarını açmaktadır. Detaylar için www.modernadventurepark.com

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_thumbnail”]