Türkçe English

Macera Seni Bekliyor

Anasayfa >Modern Adventure Park >Macera Seni Bekliyor

Modern Eğitim Koleji Kampüsü bünyesinde bulunan yaşam alanlarına şimdi de Modern Adventure Park eklendi.

Öğrencilerimizin sosyal ve sportif aktiviteleri için zaman geçirebilecekleri Yüksek ip parkuru, Zip line, Serbest atlayış, Tırmanma duvarı, Survivor parkuru, Junior park, Kapalı saha ve kafeteryası ile 2 metreden 10 metre yüksekliğine kadar 26 farklı oyun sunan tesisimiz öğrencilerimizin "Sadece okul değil, Bir yaşam merkezi" anlayışı ile hizmetinizde. Ayrıntılı bilgi için Modern Macera Park İnternet Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık, Spor ve Eğlence Adacıkları; İp Parkurları

İnsan, hareket etme ve keşfetme içgüdüsü ile dünyaya gelir. Sağlıklı olan her birey, doğumundan itibaren, motor becerilerini ve kas gruplarını geliştirmek üzere harekete geçer. Genç bireylerin söz konusu hareket ve keşfetme duygusu, yetişkinlerden destek ve teşvik görür. Böylece, genç bireylerin bedensel ve zihinsel gelişim süreci hızlanarak devam eder.

Bugün, özellikle batı ülkelerinde, ip parkurları kentsel alanlarda fiziksel aktivite kısıtına maruz kalan gelişim çağındaki çocuklar için sağlık, spor ve eğlence adacıkları olarak yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Herkes İçin Macera...

Modern Adventure Park, anasınıfından liseye kadar her yaş grubuna uygun donanımı ile çocuklarımızın bedensel, zihinsel ve sosyal becerilerini gelişimine destek verir. Aynı zamanda, aile dostu bir atmosferde sizler de çocuklarınızla birlikte bu maceranın içerisinde yer alabilirsiniz.

Öz Güveni Yüksek, Takım Ruhu Olan, Cesaretli ve Becerilerinin Farkında Olan Bireyler...

Doğa ve alternatif sporların tamamında olduğu gibi, ip parkurları da, fiziksel gelişimin yanı sıra, karakter eğitimini destekler ve gelişme çağındaki bireylere kendileri ile ilgili farkındalık kazandırır. Korku ve kısıtlarından arınmış olan çocuk, "ben yapabilirim" duygusu sayesinde, yaşamın normali içerisinde karşılaşacağı engel ve zorluklarla çok daha kolay başa çıkabilir.